|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Recommend Screen Size: | N/M |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Screen Size | N/A |
| Max Weight | 100kgs |
| Tilt | N/A |
| Swivel | N/A |
| Pivot for Leveling | N/A |
| Size | 450x480-590x620mm |
| Distance to the floor | 70mm |
| Neutral Package | Color Box |
| Qty/Carton | 1pc |
| Carton Size | 38x23x9cm |
| NW | 1.8kgs |
| GW | 2kgs |
| Qty/20' | 3500PCS |
| Qty/40' | 7200PCS |


