|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Recommend Screen Size: | N/M |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Features:
1) Universal hardware pack includes
2) Available with a powder coat silver or white finish


Specifications:
| Screen Size | N/A |
| Max Weight | 75kgs |
| Tilt | 90° |
| Swivel | N/A |
| Pivot for Leveling | N/A |
| Size | H550mm X L450mm X W800mm |
| Thickness before power coating | 1.8mm |
| Neutral Package | Color Box |
| Qty/Carton | 6pcs |
| Carton Size | 83*20*17cm |
| NW | 25kgs |
| GW | 26kgs |
| Qty/20' | 5953pcs |
| Qty/40' | 11906pcs |


