|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Recommend Screen Size: | 30~55 Inch |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency



| Screen Size | 30"-55" |
| Max Weight | 60kgs |
| Tilt | +10°/-10° |
| Swivel | N/A |
| Profile | 150 cm |
| VESA | 100*100 150*150 200*100 200*150 200*200 400*200 600*400 |
| Thickness of shelves | 8mm |
| Neutral Package | Color Box |
| Qty/Carton | 1pc |