|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Recommend Screen Size: | N/M |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Features:
1) Universal hardware pack includes
2) Available with a powder coat silver or white finish


Specifications:
| Screen Size | N/A |
| Max Weight | 80kgs |
| Tilt | 90° |
| Swivel | N/A |
| Pivot for Leveling | N/A |
| Size | H550mm X L480mm |
| Distance to the wall | 480mm |
Packing:
| Neutral Package | Color Box |
| Qty/Carton | 4pcs |
| Carton Size | 60x23x21cm |
| NW | 20kgs |
| GW | 22kgs |
| Qty/20' | 3960pcs |
| Qty/40' | 8000pcs |
Why Choose us?
1) Professional manufacturer
