|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Black |
| Recommend Screen Size: | 32~60 Inch |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Screen Size | 32"-60" |
| Max Weight | 50 kgs |
| Tilt | N/A |
| Swivel | N/A |
| Size | 50x60x120cm |
| VESA | Max 680x450mm |
| Thickness of shelves | 6/8mm |
| Neutral Package | Color Box |
| Qty/Carton | 1pc |
| Carton Size | 96.5x53x12.5cm |
| NW | 21kgs |
| GW | 25kgs |
| Qty/20' | 428pcs |
| Qty/40' | 880pcs |


