|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Function: | Anti-theft |
| Password working principle: | Mechanical |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| External size (W x D x H) | 250x250x1250mm |
| Dimension size (W x D x H) | 300x300x1330mm |
| Thickness of door / body | 2mm / 2mm |
| Packing | Carton Box |
| Qty/Carton | 1pc |
| NW | 20kgs |
| GW | 21.5kgs |
| Qty/20' | 235pcs |

