|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Color: | Black |
| Recommend Screen Size: | 32~70 Inch |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Screen Size | 32"-70" |
| Product Size | 605x560x1660mm |
| Max Weight | 50kgs |
| Tilt | N/A |
| Swivel | N/A |
| Profile | 141cm |
| VESA | 500X400mm |
| Thickness of shelves | 6mm |
| Package | Carton Box |
| Qty/Carton | 1pc/2ctn |
| Carton Size | 124x27x7cm / 64x60x12cm |



